Nikolka115

KOLENO pomoc!

Mám3. stupeň obezity (jeto strašné to vím) ale teď tu je o mé koleno už o léta 2012 mě bolí např. když udělám dřep,špatně si lehnu a td.. Jeto nad váhou ale jak by se to mělo řešit ? samozřejmě musím držet dietu ale to také chvíli potrvá , co zatu dobu ?

Odpovědi
helcaify1

Zajdi k doktorovi at' ti poradí co s tím máš dělat. Vím jaké to je. Když jsem byla malá měla jsem velkou nadváhu a stejný problém. Musela jsem na ortopedii a od tam mě pan doktor poslal na nějaké přikládání magnetů ke koleni. Příjemně to brnělo. Už si nepamatuji název jen vím, že jsem tam šla celkem 13×. Sice to přestalo a ted', i když měřím 166 a vážím 58kg se mi tyto problémy dostavují znovu.

Fyzik

Vepište odpověď…Milá Nikolko115, tvá otázka je v rozporu s pravidly serveru, já ji sice tentokrát nenahlásím, ale třeba to udělá někdo jiný.

Ale svůj názor řeknu. Řešení je spousta. Můžeš: jíst prášky, vůbec se nehýbat, useknout si nohu, vyhodit tak dvě stě tisíc za liposukce na snížení tvé tělesné váhy na třetinu, nebo, teď se posaď, začni se hýbat a nežer.

Trocha filozofie: Když se nehýbeš, nepotřebuješ svaly, a tělo si je neudělá. Přejídáš se, tělo si bude vesele dělat zásoby na horší časy. Vlastně nemáš být proč nespokojená.

A víš co? Když člověk měsíc nedělá nic jiného, než že sportuje a nejí, může zhubnout třeba 20 kilo? Co třeba letní prázdniny? Zamysli se nad tím. Podívej se na Youtube.