Kolektivní sporty – hrajete, máte rádi?

Máte rádi,respektive hrajete,zúčas­tňujete se kolektivních rekreačních sportů,jako je fotbal,nohejbal,vo­lejbal,plážový volejbal,atd…

Nejlepší odpověď
rynek878

Já jsem hrával závodně fotbal a házenou,rekreačně hokej.Do 18.ti let jsem hlavně dělal atletiku-hod diskem a oštěpem.
P.S.dokonce jsem byl pátý v republice v hodu oštěpem,ale(uč­ňovského dorostu)

Další odpovědi
quentos

rekreačních ani ne, spíše duševních – co se týče kolektivu, užívám si ho na scrabblových turnajích (kde se o rekreaci nedá mluvit ani náhodou ;{)>

jakube33

Já hraji Házenou.
Doplňuji:
Hraji za Lokomotivu v Suchém Vrbném.Kdo neví kde to je je to v Českých Budějovicích.

lorja

Mám ráda fotbal.Hrávala jsem za ženy.Fandím házenkářům ze Zubří a dnes po obědě se celá rodina chystáme podpořit u televize naši hokejovou reprezentaci.

Jahoda

Já ráda hraji fotbal, volejbal, basketbal, házenou apod. Já mám kolektivní sporty moc ráda, protože se dostanu mezi lidi, poznám nové přítele, zahrajeme si a užijeme si spoustu legrace, což já mám moc ráda. Takže kolektivním sportům dávám 1* 😁