e-rvin

Kolegové, jak se potýkáte s novým Občanským zákoníkem? Máte už nějaké poznatky z terénu? E.

Odpovědi
zzzzz

Můj poznatek je, že nevím, zda se k němu stahují judikáty vydané před jeho platností.
Ke starému obč.zak bylo vydáno mnoho judikátů, tak třeba ohledně reklamace, že pokud se stejná vada opakuje 3×, tak má kupující právo od kupní smlouvy odstoupit. Platí to i k tomu novému obč.zak??? Nebo budeme čekat 10 let na nové judikáty???

Hamon

Copak, už dochází na podvodníky slibující hory doly a následně klidně vnutií nejnevýhodnější smlouvu, ze které ale máte největší provizi? Už je potřeba si dávat bacha na ústa, co slibujete, že?

v.sara

U mě oki 🙂 Mám vzdělání v oboru a zázemí seriozní poradenské firmy. V.