kolečkové brusle-výběr

jak nejlépe vybrat kolečkové brusle(pro začatečníka)co by měli a neměli mít,na co si dat pozor při výběru?jsou nějaké rozdíly mezi žensk. a mužskými in line?jsou lepší plastove nebo kovové?a jaka je nejmenší dětska velikost?na co nezapomenout při vyběru?vybrat levnějsí nebo raději připlatit si?
poznámka:v obchode jistě poradí.chci mít nějaký přehled.dekuji

Nejlepší odpověď
iwetax

Kolečkové brusle jsou určitě lepší gumové (gumová kolečka) -nevadí jim tolik kamínky, jsou tiché a rychle jezdí.
Rozdíli mezi ženskými a mužskými jsou , protože každé pohlaví má jinou techniku bruslení.
Při výběru koukejte hlavně na pohodlnost a lehkost (jestli někde netlačí) pokud budou nepohodlné a těžké tak vás z nich budou bolet nohy a pak vás bruslení nebude bavit.
Vyberte podle toho jak se v nich budete cítit. To je nejdůležitější a to můžou být i cenově přijatelné brusle.

Přeji hodně šťastných chvil u tohoto nádherného sportu!