ivosek2

Kola s červeným vínem?

Je to dobre ?

Nejlepší odpověď
setapouch

Jako že ta kola ve víně vymácháš? Brrr…
Doplňuji:
Osobně mi červená nechutnají a cola také ne (kromě kofoly, což ale nepovažuju za colu). Ale proti gustu… Jsou to tvé peníze a tvé vnitřnosti, nikdo nemá právo ti do toho kecat. Tak ochutnej a uvidíš sám.

Další odpovědi
marci1

Pro mě ne. Jedině vinný střik s neperlivou minerálkou, nebo vodou. 🙂

zjentek

luxusní suché červené víno 1:1 s coca-colou ze skla je výbornej aperitiv ke smažáku s rejží

gecco

Dyk ti zreznou…
😁

Nazdar Bazar

Pro tebe určitě.

www

Milovníci, či znalci vína by tě za takovou kombinaci nejspíše asi přerazili.
Pokud máš ale na mysli něco jako víno ‚krabičák‘, s chutí do toho! 😁
Co člověk, to jiná chuť, proto to musíš vyzkoušet jen ty sám.

Emefej

Dobrou chuť.

klumprt

Já jsem to párkrát konzumoval ve množství větším než malém. Pitelné to je, ale druhý den ráno ta pachuť bývala docela nepříjemná. Zlaté pivečko 🙂

lota

Pro mě ne. To už raději voda s bílým.