kajaba

Kojim a chci zhubnout

Nejlepší odpověď
kapka

Pokud kojíte, je to to nejlepší, co můžete pro zhubnutí udělat.
Jestli máte na mysli, že chcete ještě navíc držet nějakou razantní dietu, tak to mi připadá zbytečné a nevhodné.
Jezte přiměřeně a co nejvíce zdravě. Hodně pijte. Při kojení budete hubnout přirozeně. Pak si jen musíte hlídat váhu, až kojit přestanete.

Další odpovědi
zmimi

chce to jíst menší porce 5× denně a hodně pít.Já vždy nabraná kila zhubla do 2 měs. po porodu. Nezapomeňte ,že kojíte a když to přeženete s dietou , miminko by nemuselo mít kvalitní mlíčko.

BandiOl

Kojení je výborná cesta k hubnutí. Můžete to podpořit přípravkem Emulips – zlepší rozpustnost tuků a zlepší i kvalitu kojení.

Zdroj: http://pknewshop­.cz/zdravi/?e­mulips,24

MacaM

Ahojky. Ze své vlastní zkušnosti a zkušenosti mé kamarádky, jedinný přípravek, který se může užívat v období kojení jsou 100% přírodní bylinné kapičky Emulips,výhradní výrobek české firmy OKG, které upravují trávení tuků, posilují funkce jater a žlučníku, a při pravidelném užívání 3× denně pomohou kojící mamince zhubnout nabraná kila během těhotenství. Pro kojící maminky se vyrábí s příchutí anýzu, protože podporují tvorbu mateřského mléka,a dokonce pomáhají kojenému miminku při kolikách (bolesti v bříšku, při prdíkách, zácpě).

Jinak v období kojení se nesmí držet diety, protože se při redukci váhy z tukové tkáně uvolňují škodlivé látky, které pak přecházejí do mateř.mléka.
Emulips naučí naše tělo pracovat s tuky, podpořeno dostatečným pitným režimem (min 2,5l tekutin denně), stravou s obsahem vlkákniny, bez přejídání, budeme postupně hubnout bez stresu…

Kapičky jsou zcela bez chemie, doporučuji je úplně všem, nejen kojícím maminkám. Vyrábí se s různými příchutěmi 🙂 A cena je také prima 100 dávek za 375Kč!

Napište si o více info: maca.lvz@seznam.cz

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou