dust8

Koho ze zdejších lidí na odpovědích byste vybrali jako svého právníka v případě, že by to nic nestálo a bylo to nutné?

Odpovědi
anonym

Ve vší úctě, věřím, že potřebovat nebudu a pokud, budu hledat jinde. I připlatím si :)

zjentek

Pokud by to bylo nutné, tak tebe.

Arne1

Nikoho. O nikom zde nevím, že by na to měl patřičné vzdělání.

Drap

Pokud by nebyla jiná možnost, než mít právníka z odpovědí, tak bych se nenechal obhajovat a nechal se odsoudit na horní hranici zákonné sazby.