Lenny998

Koho volíte ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Itter

Pravici

Nepřesně!

Českou pirátskou stranu

  • nezařazují se vpravo/vlevo, ale pravice je pro mě lepší varianta.

Další odpovědi
SajmonModer

Nikoho

Zbláznili jste se?

dědapetr

Nikoho

Přitom co tam je tak nikoho.

arygnoc

Nikoho

Kdybych měl volit, kdo mně bude léčít, tak lékař.
Kdybych měl volit, kdo má péct chleba, tak pekař.
Kdybych si chtěl vymalovat byt, zavolám malíře.

Jsem pro vládu odborníků, a ne laiků (nebo spíš břídilů), kteří se pachtí po politických schůdcích k moci (a penězům).

Politické strany bych vůbec nepouštěl k moci, nechal bych je zájmové organizace asi tak na úrovni cirkci, oboje samozřejmě bez státních dotací. Je to jedna pakáž, všichni slibují zázraky.

stana73

Nikoho

Nevolím,protože i když si hlas lidu někoho vyžádá,stejně se stane podle moci „vyšších“ viz Čunek-toho si lidé zvolili a nakonec utřeli!To je výsměch voličům a nastolení režimu!Pak že demokracie-ha ha

filva

Pravici