Miroslavst

Koho vám připomíná?

Jedna trochu odlehčující otázka. Zajímá mě, koho vám připomíná avatar Gangstahelpera?
Já už na to přišel dnes večer.
Doufám, že se Gangstahepler neurazí :D
Doplňuji:
Jaroslav Kasnar Tv Nova-zprávy.

Nejlepší odpověď
ten který je

Mne připomíná quentose.Možná jsou to bráchové. 🙂

Další odpovědi
Boooh

To je náhodička .. i já mám ten stejná avatar. Opravdu je to velmi nečekané, že z asi 2000 uživatelů mužského pokolení, bude mít někdo stejný avatar, když si tu může muž ( za předpokladu že si nevezme ženský, nebo žádný avatar) vybrat z 20 obrázků .. opravdu vyvedená otázka, velmi mě obohatila.

quentos

tak to tedy netuším, ale zajímá mě to, mám totiž stejnej ;{D

alexandra

Škoda,že si tu nemůžeme vložit svoje ksichty.To by byla teprve sranda.

GangstaHelper

Nebudete věřit, Miroslave, ale skoro jste trefil, odkud jsem ho znal já a proč jsem si ho také vybral.

Podobně na mě působí hlasatel zpráv České televize. Podle mě hodně příjemně vystupuje, a také nosí brýle. A proto jsem si ho vybral, připadal mi sympatický.

kočíčí

Alexandra má svatou pravdu ahojky přatelé.

Zdroj: kočičí

ten který je

Tak Mirku koho ti tedy připomíná?Neotálej. 🙂