Elk

Koho tipujete na zlatého slavíka – ci?

Nejlepší odpověď
anonym

Zlatý slavík už neexistuje, tato anketa skončila v roce 1991, od té doby se tatáž soutěž jmenuje Český slavík … tipuju Karla Gotta a Lucii Bílou, … podle dosavadních stereotypních zkušeností s touto pochybnou anketou.

Další odpovědi
Losos

Bohužel, tato anketa již dávno postrádá svou váhu a není tím, čím měla být. Natož objektivní soutěží a o nějakém hodnocení kvalit zpěváků, či kapel. Takže aniž bych se musel dívat na přímý přenos, již višhcni víme: Gott, Bílá, Kabát .. Nevím jestli se mám smát, nebo brečet, že to tak je a že ta „anketa“ ani nemusí existovat, ale mohou nám každoročně pouze vyhlásit tyto jména.

janek66

Úplně souhlasím s Lososem.Slavík nemá se soutěží nic společného.Je to jenom taková fraška a nic víc.
Výsledky klasika:Gott,Bílá…