annas

Koho považují biologové za největšího neviditelného zabijáka?

Vyslechla jsem část pořadu v rozhlase. Prý proti tomuto tvorovi neexistuje účinný protijed.
Doplňuji:
Hledala jsem v archívech rozhlasu a zjistila, že nejnebezpečnější živočich se jmenuje Chiranex flexkeri. Žije v mořích, která omývají Austrálii.

Neviditelná drobná medúza. Její jed je 200 000× silnější než od tvora, který uvedla Burak.

Nejlepší odpověď
anonym

nejsem si stoprocentně jistá,ale řekla bych že je to Antrax
http://ona.id­nes.cz/antrax-nejucinnejsi-biologicka-zbran-dwx-/zdravi.aspx?c=A071113­_143632_zdravi_bad