Michal Kole

Koho pohoršilo otázka o nasazeném kondomu, než si kluk „půjčí“ pro své „potěšení“ moojí dceru, že byla smazána ?

Uvědomte si už konečně, že neničíte jen mojí práci, že jsem otázku napsal, ale i práci ODPOVÍDAJÍCÍCH !!!

I když Vás policie z něčeho obviní máte právo vědět, kdo Vás udal.

Teda pokud to není něco „spešl“ závažného. Tedy mám právo vědět kdo mi tu BEZDUVODNĚ maže otázky !!!

Nejlepší odpověď
Ar

Nebylo by lepší k tomu tvému onanování si pustit nějaké Péčko ?

Další odpovědi
beer

Buď rád, že ti odpovědi jen zmiznou ! Pokud by tyto stránky fungovaly jak je běžným zvykem jinde, měl bys pravděpodobně už dávno BAN..