Martin Tomča

Koho po druhé světové válce Mezinárodní soudní dvůr odsoudil?

Koho po druhé světové válce Mezinárodní soudní dvůr odsoudil? Byli to jen nacističtí předáci, nebo i důstojníci , či celé vojsko? Možná to zní blbě, ale pokuste se prosím.

Nejlepší odpověď
Edison

UTFG: http://www.icj-cij.org/en/list-of-all-cases

Další odpovědi
aliendrone

Nikoho. Tyhle záležitosti jaksi nemá v popisu práce. ;) :D :D

Kryšpín

Asi přes stovku skopčáků v Norimberském procesu a zbytek armády včetně příslušníků SS začal budovat demokratický stát a kapitalismus. Jinak to nešlo.