SajmonModer

Koho máte nejraději nebo-li s kým se cítíte nejbezpečněji?

Nejlepší odpověď
arygnoc

nejbezpečněji je s moji depkou.
ta mne nikdy nesklame.

Další odpovědi
aramah

Nejraději mám svoji rodinu,ským se cítím bezpečně?....­...........ne­cítím se v ohrožení:DD

panenka

Mou rodinu a s tou se cítím nejbezpečněji

Terryle

S rodičema, ač je to v šestadvaceti na pováženou. Ale oni jsou jediní, kteří mě nikdy neopustí z vlastního rozhodnutí bez toho, abych JÁ udělala tu chybu. Kdokoli jinej mě může nechat – partner, kamarádi, bratr. Jo, nedůvěra v lásku dělá z lidí zoufalce.

FOG:
Hm… možná trochu. Kukuč tam mám proto, že se mi líbí, je zrzavozelenookej jako já, ale vlastně i ten poťouchlej pohled se mi podobá… Ironie a zlehčování je taky způsob, jak se nenechat zraňovat a jak si držet odstup. Takže možná jo.

FOG

Otazka pro Terryle.Proto mas na profilu takovej „kukuc“?
Jinak si myslim,ze kazdy se citi ve nejblizsi rodine nejvice bezpecny.
Terryle-nahodou me se ten kukuc taky libi.