annas

Koho byste zařadili mezi nejlepší skokany v živočišné říši?

Odpověď je pro mého známého. Kolegové se dohadují v práci. Každý má jiné informace, proto mě zajímá, zda potvrdíte některý názor.

Děkuji.
Doplňuji:
Děkuji. Tak nevím. Kolegové tvrdili, že blecha je nejlepší skokan. Podle Hanulčina odkazu je to horská ovce – nahur modrý.

Nejlepší odpověď
aloevera5

Taky bych si tipla tu blechu

Další odpovědi
hanulka11

zde jsou podle 21.století

http://www.21sto­leti.cz/view.php?cis­loclanku=2010102117

vagra

Za nejlepšího skokana v říši živočichů, je považována blecha psí (Ctenocephalides canis).
Dokáže svým skokem překonat 175× svoji délku.
Kdyby se jí chtěl vyrovnat v délce skoku člověk 175 cm. vysoký, musel by skočit více než 300 metrů !
A to je, přiznejme si to, dost.:-)

Marunka2

Mám dojem, že ve škole nám říkali, že je to blecha. A s ohledem na ostatní odpovědi by to tak mohlo být 🙂

franku

Asi blecha.Vzhledem ke své velikosti má největší skok.

Elk

Myslím, že blecha, ale Hanulka byla rychlejší.

Kerberus

Elku, máte pravdu, Hanulka je velmi rychlý „hledač“.