hanulka11

Koho byste tak s chutí snědli?

http://www.su­per.cz/4526-pochutnejte-si-na-celebritach.html

Nejlepší odpověď
anonym

Hanulku11! 😁
Doplňuji:
Drap: Ale ten příjemný pocit při vylučování Kalouska by nebyl marný,co myslíš?!

Další odpovědi
anonym

Na co ty lidi nepřijdou,viď?Já bych si s chutí dala Kalouska.Nejdřív jedno očičko,druhý,tu jeho "hubu"bych si nechala až nakonec.

kenyrts

Kalouska hubu bych si rozřezal na malinký kousíčky.

Drap

Těch by bylo asi víc, ale Kalouska určitě ne, ten by se mě vzpříčil v hubě a v krku by určitě drhl. Trávení kalouska nechci ani domyslet.

led

Nestačí ich vidieť v médiách?
Radšej riadnu poctivú pizzu bez grafických prímesí, Chcem vedieť a vidieť, čo jem a nie koho jem.

Deli

Fuj, Kalouska bych si tedy nedala.

Dala bych si třeba některého z uživatelů Odpovědi.cz 🙂