Koho byste nejmíň doma očekávali před velikonocemi ?!

Nejlepší odpověď
dědapetr

smrt

Doplňuji:
Ta je vždy nezvaný host.

Další odpovědi
anonym

tchýni

Tchýni zcela určitě, protože nikdo takový se v mém okolí nenachází. Kdyby mne chtěl někdo přesvědčovat, že je moje tchýně, tak by to bylo už více než jenom na prášky.
V podstatě ale před jakýmikoliv svátky nemám ráda jakékoliv neohlášené návštěvy.

Illines

smrt

dudu

exekutora

Se smrtí nelaškuji, ta se ostatně na naše názory neptá, takže toho exekutora.

david22

policistu