Hufnágl

Koho byste navrhli na post ministra zdravotnictví?

V anketě není možné upravit chybné Mudr. na správné MUDr.

Nejlepší odpověď
marci1

jiná odpověď....

V této covidové době bych to tomu, koho bych chtěla na postu ministra zdravotnictví vidět, nepřála. Možná doktora House, ten každého zachrání. 🙂 Jsem zvědavá, kdo tuto funkci přijme a jak dlouho ho budou přemlouvat.

Další odpovědi
led

jiná odpověď....

Je aj tu (na tejto stránke) niekoľko adeptov, ale v dnešnej dobe si to žiada tak trochu od všetkého niečo, odborníka aj dobrodruha, šetrilka aj márnotratného, optimistu aj pesimistu, takého, komu všetci uveria aj keď mu neveria. Jednoducho nehľadajte len medzi populárnymi menami, pozrite aj do chatrče na skrytého pecivála…

Chcelo by to mix MUDrov Sova, Strossmayer, Cvach… jednoducho aj lekár aj diplomat aj organizátor a dokonca aj človek.

annas

jiná odpověď....

Otázka nepřináší vůbec žádný užitek. Už tvar „byste“ je podmínka neuskutečnitelná, jsou to domněnky, spíš určené pro zábavu.

Napadá mě třeba lékař z filmu Dvanáct opic, který prozkoumal původ vzniku virové epidemie. Bylo to koncem 20. století, tudíž by jako virolog určitě covid zastavil., když umí cestovat v čase.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Dvan%C3%A1ct_o­pic

Pokud opravdu k výměně dojde, vláda bude hledat v jiných vodách.
Co kdyby váš návrh na ministra někdo z´jmenovaných četl, mohl se o funkci ministra ucházet.

elkon

jiná odpověď....

Dost trapná anketa.

Hlada

jiná odpověď....

MUDr. Romana Šmuclera
Ten by jim za ta zmatená opatření nechal rozbít hubu a navrtal by jim slušivé implantáty.

hapiky

jiná odpověď....

Dr. Cvach by to vzal (a zapadl by mezi ně).

ten který je

Fialu

Pan Fiala všechno zná a ví.:-)

Emefej

jiná odpověď....

Já nikoho, nechám to na premiérovi. Možná to dá Havlíčkovi, jedno ministerstvo navíc jistě zvládne.

paul1

jiná odpověď....

Celkem by se mi tam pozdával virolog Mgr. Pavel Plevka, Ph.D z Masarykovy univerzity v Brně

Pepa25

jiná odpověď....

Petra Smejkala, hlavního epidemiologa IKEM. Není ani katastrofik, ani situaci nepodceňuje. Navíc v tuto chvíli potřebujeme odborníka. Ale bohužel to asi neveme …

Zdroj: https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-domov/koronavirus-epidemiolog-petr-smejkal-ikem-zdravotnictvi-opatreni-cyril-hoschl_20100914­41_jgr

Gonfaloniér

Ratha

Ten se vyzná :'D
Ale Kalousek i Fiala na druhou stranu všechno ví, protože spolkli všechnu moudrost světa. Ti by věděli i jak koronaviru předejít, jak ho úplně zviklidovat. Hlavně Kalousek.

mosoj

Pekárkovou

Ta radila i při stvoření světa.

etau15

jiná odpověď....

Hufnágl

Elkon
Raději trapná anketa, než trapnější odpověď.

Hufnágl

To je dobře, že nejde upravit.