Avatar uživatele
Frogman

Koho byste chtěli v porotě Česko Slovensko má talent?

Dřív jsem koukal na ČS má talent koukal, ale letos mě porota dost zklamala.
Nejvíce se mi líbilo, když v ní byl Jaro, Lucka a Leoš a v zákulisí Pyco s Kubou.
Teď to stojí za prd… :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bububabu před 3127 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Mě by se líbilo, kdyby v porotě byli Tono, Jirka a Helča. V zákulisí by mohli být třeba Zdena s Hynkem.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elka214

je jedno koho jen ne Bílou :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Mě by se líbilo, kdyby se tento pořad zaměřil na jiné talenty a zpěváci ať se předvedou v Superstar.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Protože se na to nedívám a proto nevím, která TV stanice ten pořad dělá, mám dvě možné odpovědi. a) Pokud to vyrábí ČT, byl bych rád, kdyby v porotě neseděl nikdo ( = pořad neexistoval) a použili peníze z daně za TV přijímač smysluplněji. b) Pokud zmíněný pořad vyrábí jiná TV než ČT, je mi jedno, kdo tam sedí – pořad nesleduji a zároveň nestojí mě ani korunu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Myslím že Kuba tomu dal to co tam chybělo. Rozumí hudbě a nenechá se ovlivnit ,dal tomu určitou sympatickou dávku humoru, ne jakou dával Dejdar-takový ten jeho vtíravý humor a ustavičné roztleskávání diváků když se jemu něco líbilo je to nejtrapnější co vůbec je a hlavně nerozuměl tomu a hlasoval až po hlasování Jaro Slávika a nebo Lucky!
Lucka ta tam je pořád za tu hodnou a neobjektivní která se chce všem zalíbit a nadšeně hýká a tleská cirkusovým číslům nebo krasobruslařům jako by to viděla prvně! Takže místo Lucky bych tam třeba ráda viděla Lucii Vondráčkovou, Daniela Hůlku, Kerndla nebo Střihavku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Je mi to asi jedno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek