Frogman

Koho byste chtěli v porotě Česko Slovensko má talent?

Dřív jsem koukal na ČS má talent koukal, ale letos mě porota dost zklamala.
Nejvíce se mi líbilo, když v ní byl Jaro, Lucka a Leoš a v zákulisí Pyco s Kubou.
Teď to stojí za prd… :/

Nejlepší odpověď
Lamalam

Mě by se líbilo, kdyby v porotě byli Tono, Jirka a Helča. V zákulisí by mohli být třeba Zdena s Hynkem.

Další odpovědi
Elka214

je jedno koho jen ne Bílou :)

iceT

Mě by se líbilo, kdyby se tento pořad zaměřil na jiné talenty a zpěváci ať se předvedou v Superstar.

cochee

Protože se na to nedívám a proto nevím, která TV stanice ten pořad dělá, mám dvě možné odpovědi. a) Pokud to vyrábí ČT, byl bych rád, kdyby v porotě neseděl nikdo ( = pořad neexistoval) a použili peníze z daně za TV přijímač smysluplněji. b) Pokud zmíněný pořad vyrábí jiná TV než ČT, je mi jedno, kdo tam sedí – pořad nesleduji a zároveň nestojí mě ani korunu.

bububabu

Myslím že Kuba tomu dal to co tam chybělo. Rozumí hudbě a nenechá se ovlivnit ,dal tomu určitou sympatickou dávku humoru, ne jakou dával Dejdar-takový ten jeho vtíravý humor a ustavičné roztleskávání diváků když se jemu něco líbilo je to nejtrapnější co vůbec je a hlavně nerozuměl tomu a hlasoval až po hlasování Jaro Slávika a nebo Lucky!
Lucka ta tam je pořád za tu hodnou a neobjektivní která se chce všem zalíbit a nadšeně hýká a tleská cirkusovým číslům nebo krasobruslařům jako by to viděla prvně! Takže místo Lucky bych tam třeba ráda viděla Lucii Vondráčkovou, Daniela Hůlku, Kerndla nebo Střihavku.

lota

Je mi to asi jedno.