scratcher92

Koho budete volit v senátních a komunálních volbách a proč?

Omlouvám se, že prudím s politikou. Čistě mě zajímá váš názor.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokusím se vybrat toho nejlepšího.

Další odpovědi
marci1

A víš že volby jsou tajné a volič nemusí zveřejnit koho bude volit ? Každý ať si volí koho uzná za nejvhodnějšího a kdo nechce, ať nevolí. 🙂

suaeda

Volby jsou a vůbec vybírat vhodné zastupitele, poslance, senátora je čím dál tím horší. Ať člověk sáhne doprava, nebo doleva tak výsledek po uplynulém volebním období je vždy stejný. Vždy dojdu k závěru, že nejde nikomu o voliče, program, ale jenom o blaho sebe samého tj. dotyčného zvoleného zástupce.
Samozřejmě tak jako vždy se voleb nakonec zúčastním a vybráné lidi pro naše zastupitelstvo již mám.
Pokud by byl v naší legislativě uzákoněn zákon, který je v okolní Evropě (včetně Slovenska) – zákon o referendu, tak první hlasování by se týkalo zrušení senátu. Pro náš malý státeček zbytečná a předražená instituce.

setapouch

Do toho ti nic neni. A slusnost by byla rict, koho budes volit ty, kdyz uz chces vyzvidat.