Josef 2000

Koho budete volit v roce 2018 na post prezidenta ?

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Volby_2015 (v tomto odkazu je seznam kandidátů).

Nejlepší odpověď
quentos

Nevím, copak jsem jasnovidec, abych tušil, kdo bude kandidovat?

Další odpovědi
Lamalam

V té době už bude Babiš jmenován doživotním ředitelem ČR, žádné volby nebudou.
Doplňuji:
Asi jsem úplně blbá, ale v tom odkazu žádný seznam kandidátů pro české prezidentské volby v roce 2018 nevidím.

fcoop

Minulá volba-nevolba dopadla tak,jak dopadla.
Vzpomeň si,kdo kandidoval...­.........
Dnes si myslím,že by snad už byl lepší ten pán,co vypadal jak Fantomas.
Příští volba – to bude něco podobného.
A třeba nebude žádná.
Příští rok,zhruba v této době už budeme císařství – Babiš bude mít na hlavě bobkový list – z O2 Arény bude Koloseum II. a všichni se budeme cpát chlebem a hrát si.

Pepa25

Z kandidátů uvedených na wiki Roithovou nebo Halíka (oba samozřejmě absolutně bez šance, stačí, když vidím, jaké mám tady výrazně menšinové politické názory – a to sem chodí tak gramotná část populace).
Docela se děsím reálně očekávaných kandidátů: Zeman x Škromach x Okamura x Vyvadil x Kubera x Mach x Babiš (nebo nějaký jeho „všeobecně akceptovatelný člověk“). Vůbec se nětěším, přímá volba prezidenta v našich podmínkách je kravina.

anonym

Pokud mně zde napíšeš seznam kandidátů, tak ti odpovím.Bez seznamu NELZE odpovídat.
Doplňuji:
Doplňuji Lamalam
Taktéž si připadám blbý, ale žádného kandidáta jsem tam nenašel, takže nejsi sama.

gecco

Budu-li volit, budu 100% volit jednoho z kandidátů…
😁

arygnoc

poiaľ viem, jediný, kto kandidatúru s trojročným predstihom potvrdil, je zdeněk škromach – pre mňa neprijateľný kandidát.

nádejní kandidáti – komiks franz, pánbožkár halík, vševedko klaus, červená bobošíková či driemajúce knieža ma vyloženeodrádzajú.

takže si počkám na nejakého „nového“ kandidáta, ktorý ma možno osloví.

mám teda jasno, koho voliť nebudem.

;-Q

anonym

Volit nevím jestli budu,ale kdyby k tomu došlo ,tak nikdy né komanče,socany a podobnou verbeš.

ivosek2

Blbší otázka není?

lexx

nikoho, vlastizrádci, zaprodanci a falešníci to jsou, jeden větší než druhý

pepe88

Do té doby už se neco bude dít,v lidech to bublá jak to všechno stojí za . .H . .v . .o.

mosoj

Jednoho z kandidátů.

Takový seznam si můžeš strčit za klobouk.