Pájo

Kofola vs.Cola.Je oblíbenost těchto nápojů i generační záležitostí?Mám za to,že Kofolu milují lidé nad 50,Colu mladší(?)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Ano,ale taková,jaká byla před rokem 89 už nenajdeš! Tu tresť vyráběla „Galena Opava“ a já ji mám,tu chuť,po zředění ,stále na jazyku! Dnes,to je jen název mého,kdysi oblíbeného nápoje!

Další odpovědi
anonym

jiná odpověď

souhlasím, že je to trošku generační záležitost, ale nedá se to tak zaškatulkovat úplně :) nebylo mi nad 50 a jediné co chci z těchto nápojů je kofola :)

fcoop

jiná odpověď

Že bych Kofolu „miloval“- to asi ne,ale určitě
bych jí dal přednost před Colou.
Je fakt,že dnešní Kofola je jen ozvěna té,co kdysi bývala.
Asi i proto ji mají pamětníci radši,než Colu.
Něco jako nostalgie.
Jóó – to za našich časů----To Bývala Kofola.

Terryle

Ne

Naprostá většina mladejch lidí, mezi kterýma se pohybuju, preferuje Kofolu. Lidi nad 50, co tak pozoruju, nepijou moc ani jedno.

lexx

Ano

Rozdíl byl i v ceně, kofola 0.33L = 0.90 Kčs,
cola 0.25L = 4.50 až 5.-Kčs. V cenové (a nejenom) konkurenci jednoznačně vítězila kofola.

Heřman

Ano

MA-SU-KA

Ano