Majul

Kodek 4-mpeg

Mám fotoaparát s HD videem, ale když video chci upravit v programu např. Windows Live Movie Maker nejde mi to upravit a chce to po mě kodek 4-mpeg. Jak to mám řešit? Díky za odpověď.

Odpovědi
Bedy

Spíš MPEG-4, ne?
Nainstalujte si Combined Community Codec Pack – ten by to měl zařídit, aby se to přehrávalo (a snad i umělo upravovat) – snad by neměl být problém.
Jinak použijte jiný program či video překonvertujte (ale s každou konverzí video nepatrně ztrácí na kvalitě – a u HD by to mohlo být znát).

CCCP stáhnete odsud: http://www.cccp-project.net/dow­nload.php?type=cccp
Nebojte s komunismem či Sovětským svazem to nemá nic společného 😉 Při instalaci odškrtněte možnost instalovat Media Player Classic Home Cinema.

Pozn.: Pokud v počítači máte nainstalované jiné kodeky jako třeba K-Lite, Codec Pack All in 1, apod., tak ty odinstalujte před instalací CCCP!

anonym

Nainstalujte si ho.