LůcaDůcaPůca

kód zámku od nokie???

Ahoj, zamykám si svojí nokii kódem, pak se mi mobil zamknul a chtěla jsem ho odemknout tím kódem ale píše mi to nesprávný kód… co s tím?
původní kód 12345 jsem zkoušela ale nejde to.. co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkuste použít tento kalkulátor univerzálního odblokovacího kódu, občas to funguje.
http://lur.nu/no­kia_mastercode/se­curity_code.php

Tam zadejte Váš kód IMEI – najdete ho pod baterkou mobilu nebo na krabici od mobilu. Je to 15místný kód.
Doplňuji:
Kdyby něco, tak mi napište do vnitřní pošty. S tím mi zrovna napište, co to máte za model té Nokie.

Další odpovědi
protonaut

Dobrý den.
Pokud nejde o opravdu hodně starý telefon, tak ten kalkulátor co vám radí Bedy, ani nemusíte zkoušet. Mastercode kalkulátory fungovaly pouze na telefonech s platformou DCT 1 až DCT 4 Plus a DCT L (tzn na telefonech cca 10 a více let starých). Od platformy Base Band 5 jsou nepoužitelné (na všechny BB5 Nokie fungují „Dejan Kalevic Nokia BB5 Unlock Box“ a „Nokia Unlocker“)
Návody na odblokování bezpečnostního kódu telefonu najdete např. zde: http://forum.n73­.eu/viewtopic­.php?f=6&t=7311
Pokud náhodou žádný z nich nebude fungovat, zeptejte v tom tématu odborníků, popřípadě napište tamnímu administrátorovi prokopovi, který zná postupy na odblokování bezpečnostního kódu jakékoliv Nokie, snad kromě těch „hloupých“ s Windows Phone.