Jako Vůbec

Kočky nesmí psí žrádlo?

Je pravda,ze psi mohou jist kocici krmeni,ale naopak pro kocky je psi zradlo skodlive?

Odpovědi
Drap

Neřekl bych že přímo škodlivé, ale stavěné pro ně neni. Problémy by mohlo způsobit dlouhodobé užívání.

PetaKo

Neřekla bych, že škodlivé, ale je to rozdělené pro psy a kočky z toho důvodu, že mají jiné trávení a každé zvíře potřebuje něco jiného. Stačí se podívat na nějaké složení a srovnat ho, nejkvalitnější co se dají sehnat tak jsou Brit, u těch bych to když už teda srovnávala