dudu

Kočky a jejich devět životů?

Při letním pobytu na venkově máme jako stálého strávníka sousedovic kocoura Boříka, kterému téměř denně podstrojujeme a proto nás pravidelně navštěvuje. V zimě na chalupu zajíždíme zcela neplánoviě cca dvakrát měsíčně. Přesto onen kocourek, k našemu údivu věrně stojí za vraty a hlasitě žádá pohoštění. Přijíždíme autobusem a opravdu nahodile. Marně přemýšlýme, jak to tak potvůrka vždy organizuje, že nás radostně uvítá a očekává něco dobrého do tlamky?

Nejlepší odpověď
iceT

Řekla bych,že vás vyhlíží a jakmile vystoupíte z autobusu běží zkratkou k chalupě a pak na vás čeká.
Když ještě žila Dobka,kočka,po které má moje mamka dva potomky,tak jakmile uviděla sestřino červené auto,tak vytrčila ocas do vrchu a nakráčela na oběd.A že těch červených aut kolem za den projelo…

Další odpovědi
tom004

Kocourek má štěstí,že dobrý člověk ještě žije,za to dík,ale nevím,jak je myšleno těch 9 životů.