Craftos

CO by jste doporučili do paneláku kočku nebo kocoura ?

Zdravím, chtěl bych si pořidit Britskou modrou kočku/kocoura do paneláku, chtěla bych aby byl/a mazlivá/vý a nevadilo by mu/ji být v paneláku. Doporučili by jste mi kočku či kocoura ?

Odpovědi
anonym

Kočku, kocour by byl cítit, protože značkuje
http://www.mi­ciny.cz/clanky/o-kockach-51/kdyz-kocour-znackuje-12588/

marci1

Volila bych raději kočku.

NikkiHeat

Jako čtyřnohou…dopo­ručuju kocoura. Jako dvounohou doporučuju…kočku.

mosoj

Vykastrovaného kocoura, ten voní .

anonym

V každém případě ať už se rozhodnete pro kočku nebo kocoura, vážně uvažujte o kastraci po dosažení pohlavní dospělosti. Bez tohoto zákroku by vám kocour
po bytě značkoval a hlasité zvukové projevy (a nejen to) mrouskající se kočky také nejsou zrovna zanedbatelné. A chovat kočky zřejmě nechcete, takže i další důsledek kastrace je příjemný v tom, že kočka nebo kocour k vám po kastraci více přilne a to vy zřejmě chcete, když si přejete mít domácího mazlíka.

Verca007

Kočku, kocour raději chodí ven a značkuje a kočka neotěhotní jen tak