vagonik

Jak vyřešit když kočka „tahá“ exkrementy ven z wc?

Často po velké potřebě (vykonává do wc, s tím není problém) ji část exkrementu zůstane na nohou, a pak ho takto roznáší po bytě, než se umyje. Větší záchod se bude asi dost těžko shánět, neboť je kočka dost velká.
Díky na nápady.

Odpovědi
anetfrankova

My máme také velkou kočku a dřive uměla pouze na kočičí wc a jelikož jsme měli záchod po malé kočce, tak často močila vedle a bylo to vážně hrozné. Říkali jsme si že budeme muset koupit větší záchod, ale v létě jsme jí přes den pouštěli ven a ona začala chodit na záchod ven. Teď když potřebuje na záchod tak mňouká a škrábe na dveře, že chce na záchod. Problém byl s ní ale když byl sníh. To jsme ji museli vzít a krutě vyhodit z domu a pak za ní zavřít dveře aby si vůbec na záchod došla, jelikož se jí do sněhu nechtělo. Pokud máte domácího mazla a naučí se ven na záhod, je třeba ho hlídat aby nepřeskočil plot a nešel na průzkum. Naše kočka bere kramle když se nekoukáme a povím vám že není sranda ji nahánět bůch ví kde, když s váma kočka nespolupracuje a pokud není po jejím tak je i s páníčkem zle. Jinak pokud mi se číča nenaučila ven a nemohli by jste větší záchod sehnat, tak jí ho leda vyrobit.