ReHu

Kočka občas spí na zemi pod vafkami. Nemůže chytit nějaký chloupek? Je plamínek dostatečně vysoko? Díky.

Nejlepší odpověď
badisko

nejspis ne ale vyloucit se to neda…a pokud ano budes mu rikat.. pekelnej kocour…

Další odpovědi
Hlada

Nemůže. Jestli jsou to originální východoněmecká kamna WAW, tak je to vyločené, protože topidlo je uzavřené. Z vnějšku není nikde k plameni přístup a povrchová teplota nestačí k zapálení chlupů.

fcoop

Vafky nejsou krb,tedy – není to otevřený oheň,je to uzavřená,plechová krabice s vlastní cirkulací. Jak by se kočka dostala do styku s ohněm?
Jedině,ale to asi nehrozí – jedině že by si hrála na montéra.
Řekl bych.

Drap

Kdyř spí pod vafkami, tak kocour nechytne a i kdyby mu vypadl chloupek a dostal se do plamene, tak se nic nestane

cukrar

ReHu, jak již napsali něktří kolegové, ze všech Wafek nemůže vyšlehnout ani plamínek..Vše je ukryto v těsné bedně!!