kočíčí

kočka a kotata

Prosím poradte mi,co se nechtělo se stalo, moje kočka čeká kotata,stačí jí nechat jen jedno?moc děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

NO NO,snad jí necháte všechny,no a pak hold budete běhat po sousedech a koťátka rozdávat. Nebo si dáte inzeráty na internet ZDARMA…

Další odpovědi
SinceX

Ať Vás nenapadne je topit !!! Radši je měsíc odchovejte, pak je prodejte – nebo dejte zdarma – mít Vás nablízku, klidně bych je bral.
Někteří lidé určitě budou rádi, když si je vemou :)

ReHu

To je jako chcete likvidovat?!?!?
Pokud je rozdáte hodným lidem, tak jí jedno stačí.
Ale doporučuji vykastrovat, nebo budete mít koťata každou chvíli.

BENYTA

Předpokládám,že až se narodí,necháte jedno na odsátí mléka a zbylé…to vám nezávidím,až budete v roli stvořitele vybírat,které si zaslouží žít…budu přát vaší kočičce,aby porodila jen jedno mimčo…opravdu jedno stačí,ale už začněte šetřit na kastraci,at se takto nemusíte rozhodovat znovu.

Džanička

Kočce nemusíte nechat žádné kotě,mléko se pár dnů samo ztratí.Když je mléka plná,ona si to mléko vylíže,aby jí to nebolelo.Už se nám několikrát stalo že byly všechny koťátka mrtvá,a nikdy se jí nic nestalo,ani mléko neztvrdlo,jak se s oblibou říká.Příroda si to uměla zařídit.Nebojte se,pokud o koťata nestojíte,tak je dejte pryč co nedříve,ale počítejte s tím,že je kočka bude několik dní hledat.