maki

Kočárky pro miminka

Dobrý den ,kde jsou prosím velké prodejny s kočárkama pro miminka? uvedte adresy(nejlepe s kontaktní mapou)děkuji za odpověd Maki

Nejlepší odpověď
panenka

maki to taky záleží na tom s kama jsi já jsem ti našla brno cejl 32 to je velká prodejna s kočárky včetně doplnků,raději si napiš velké prodejny s kočárky do vyhledávače a tam máš plno stránek,ze kterých si určitě vybereš

Další odpovědi
marta0022

Já byla v Plzni v superbaby , se jen kouknout , protože za kočárek bych víc jak 2000kč nedala. Ale byla jsem tam v 7měsíci a když procházíte mezi těma kočárkama , tak tam projde možná nějaká s 40kg ale maminka s bříškem nemá šanci si je prohlédnou, protože ulička je strašně úzká. To fakt nechápu!!!

Rhapsody

Bylo by také dobré vědět odkud jste. Asi vám moc nepomůže když budete třeba ze z Plzně a napíše někdo od Ostravy. Nicméně já doporučuji SBazar na seznam.cz, kde máte možnost si vybrat mnohem levnější a kolikrát i hezčí kočárky než ve velkém kočárkovém supermarketu

Anna S

Mám rád autosedačky a kočárky Anex (https://anexba­by.com/cz-cs). Používá se 2 roky, žádné stížnosti