Avatar uživatele
maki

Kočárky pro miminka

Dobrý den ,kde jsou prosím velké prodejny s kočárkama pro miminka? uvedte adresy(nejlepe s kontaktní mapou)děkuji za odpověd Maki

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marta0022 před 5195 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

maki to taky záleží na tom s kama jsi já jsem ti našla brno cejl 32 to je velká prodejna s kočárky včetně doplnků,raději si napiš velké prodejny s kočárky do vyhledávače a tam máš plno stránek,ze kterých si určitě vybereš

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marta0022

Já byla v Plzni v superbaby , se jen kouknout , protože za kočárek bych víc jak 2000kč nedala. Ale byla jsem tam v 7měsíci a když procházíte mezi těma kočárkama , tak tam projde možná nějaká s 40kg ale maminka s bříškem nemá šanci si je prohlédnou, protože ulička je strašně úzká. To fakt nechápu!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rhapsody

Bylo by také dobré vědět odkud jste. Asi vám moc nepomůže když budete třeba ze z Plzně a napíše někdo od Ostravy. Nicméně já doporučuji SBazar na seznam.cz, kde máte možnost si vybrat mnohem levnější a kolikrát i hezčí kočárky než ve velkém kočárkovém supermarketu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Anna S

Mám rád autosedačky a kočárky Anex (https://anexba­by.com/cz-cs). Používá se 2 roky, žádné stížnosti

před 1064 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování