Larissa

Knížka o lásce pro patnácti letou dívku

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jak všichni víte, Vánoce nám klepou na dveře a já potřebuji rychle nějaký dárek…

Mou sestřenici baví knížky o lásce…
Třeba o padlých andělech atd. Něco podobného Upířím deníkům, Twilight sáze, Mrazení, Nesmrtelným, Lauren Kateové, nebo Bratrstvu černé dýky…

Nemá ráda klasiku, takže s Autinovou bych u ní neuspěla…

Prostě příběh o lásce zasazený do naší doby…

Moc děkuji za tipy…
Doplňuji:
No… Ona čte výhradně americké a brittské spisovatelky, tak­že…

Nejlepší odpověď
Terryle

Když jsem v těch letech byla já, četly všechny holky kolem Lenku Lanczovou. Ale nevím, jestli to ještě teďka frčí – není v tom to tajemno, jak zmiňuješ Ty… a taky je to dost na jedno brdo. Pokud od ní už tři čtyři četla, tak pak ty další jsou pořád stejný…

Další odpovědi
venkovan

Nebude to o lásce jako takové (určitě se o ní hezky čte a sní, ale nesmí se to moc přenášet do realního života), ale zkus se podívat na nabídky nakladatelství Portál. www.portal.cz.
Myslím, že tam je tolik zajímavých titulů, že určitě najdeš knihu která nebude jen o snech. A hlavně nejsou to knihy na jedno téma se stejným koncem ale jen změněným prostředím a jmény.