Hayzl

Můžete mi poradit dobré knihy (práce, publikace) o (mladší) době bronzové v Evropě (hlavně střední a jižní)?

Ahoj, zajímají mě domy, zbraně, život… zatím jsem toho moc nenašel. Díky.

Odpovědi
Kelt

Měl jsem doma knihu Bronzový poklad. Napsal to Štorch a ilustrace je od Buriana. Bohužel jsem to nečetl, ale zapsal jsem si to jako kus do čtenářského deníku. Ale když si zadáš klíčová slova, tak to najde i další knihy.