Mika47

Knihovna Jiřího Mahena

Existuje nějaká stránka, kam by čtenáři mohli napsat, jaké knihy by ještě chtěli v knihovně? Třeba další díly série, kterou zrovna čtou a chtějí si přečíst další díly, který v knihovně zatím nemají? Myslíte, že by to knihovna koupila, kdyby ta kniha měla dobré hodnocení? Díky…

Nejlepší odpověď
annas

Vložila jsem vám odkaz na Napište nám. Může se zeptat, vložit připomínky.

Zda by knihovna vyhověla vašemu požadavku, se dovíte nejlépe od kompetentních osob. Neznám jejich finfanční možnosti, způsob výběru knih atd.

http://www.kjm­.cz/faq