Adula.57

Kniha v mobilu

Dobrý den, nedávno jsem si dala knížku do telefonu – samsung monte – a funguje je mi tam. Jen bych se chtěla zeptat jestli nevíte o nějakém programu o čtení do mobilu, který by fungoval, neplatilo se za něj a dal by se někde stáhnout?

Nejlepší odpověď
chudst

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-software-na-cteni-knih-funguje-v-samsungu

A vzhledem k tomu, ze podporuje format JAR, tak co treba tohle? http://tequila­cat.org/dev/br/in­dex-en.html – udelate si z JAR soubor na PC, ktery pak jen date do mobilu. Ale pokud tam funguje i textak a PDFko, nejak nevim, proc to neotevrete uz nyni.

Další odpovědi
DDarent

Samsung monte má ,,maličký'' procesůrek, kterej by nápor dat neutáhl, takže rozhodně u jakéhokoli programu nemůžete čekat kvalitu zvuku na poslouchání a už vůbec správného českého překladu, který americké programi nedokážou..... v Nokii N97 je program pro čtení SMS, ale knížka s 300 stránkama A4 pouze text… to je přece jenom něco jinýho… tak si třeba stáhněte namluvenýho harryho pottera…