Niikii

Kniha pro začínající fejetonisty-rady,typy,..

Ahoj,píšu knihu a psaní mě opravdu baví,ale rozhodla jsem se zkusit psát fejetony.Vůbec nevím jak na to,ale někde jsem četla že existuje kniha pro ,,začátečníky´´ v které jsou důležité rady pro začátečníky,kteří nevědí,jak začít s psaním fejetonů.Kdyby jste jí někdo našel na internetu,dejte prosím vědět.Děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

ono když člověk píše fejeton nebo knihu, základem je umět psát bez chyb. (U fejetonu vůbec – když už mám být ve fejetonu vtipný, od takového autora čtenář humor nevezme.) Obzvlášť takových základních jako „*kdyby jste“ (správně kdybyste – bez J a dohromady) záměna „ji“ a „jí“, „typ“ a „tip“, o interpunkci ve větě ani nemluvě…

Butani mi to vzal z úst stručněji a výstižněji – vskutku fejetonisticky ;{)>