Avatar uživatele
Kiti

Kniha klasicky papírová nebo e-kniha?

Čemu dáváte přednost?
Čte dnes ještě vůbec někdo?
Pro mě má papír svoje kouzlo, když otáčím stránku s tím co může čekat na další, vůně nových knih a ještě se občas pobavím, když otočím dvě strany naráz a děj nedává smysl.

Zajímavá 0 před 3591 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Jak kdy …papirove si vetsinou beru na cesty …ne vzdy si mohu nabit ctecku …jenze kdybych mel nosit ty knihy ktere mam ve ctecce ..potreboval bych vetsi kufr v aute nez mam doposud …nestranim se ani jedne z variant …obe maji sve pro a proti …
Doplňuji:
Ikdyz mam sve oblibene autory a ty mam jak v klasickych knihach.. tak v e-knihach …ono mit peknou zbirku knih …taky neni k zahozeni …

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Já i lidé v mém okolí preferují klasické knihy. Knihu musím celou držet v ruce a cítit vůni knihy ( hlavně té nové ). Doufám, že ještě dlouho budou ty tzv. „klasické“. 🙂
Doplňuji:
Bohužel v dnešní době valná většina lidí nečte ani klasické knihy ani e-knihy. ☹

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Já už moc nečtu, nikoliv však z důvodu intelektuálního úpadku, ale z důvodu místa :) když vynechám možnost zapůjčení knihy např. v knihovně, neměl bych prostě nově koupené knihy kam dát. Už tak jich mám myslím hafo oproti „republikovému průměru“ 🙂 Takže jednoznačně mířím k pořízení e-čtečky nejpozději do konce roku a pak to zas rozjedu.

Listování knihou a mazlení se s papírem má něco do sebe, ale osobně se z toho nezhroutím, když to u e-knih budu postrádat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cumacek

Jedině klasické knihy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

kniha je iba jedna – a to papierová.

je mi ľúto vášho okolia, keď kladiete otázku „Čte dnes ještě vůbec někdo?“, preboha, kde sa to pohybujete?

před 3591 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kiti

Abych pravdu řekla, moje okolí zřejmě není intelektuálně na výši :D né že já bych byla, ale ještě poznám co je to kniha a nějakou občas přečtu, většina lidí, které znám nečte

před 3591 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

je mi ich ľúto.

dúfam, že nikdy nebudu o ničom rozhodovať, čo sa týka spoločnosti – pálenie kníh blbcami tu už niekoľkokrát bolo.

před 3591 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek