icurusL

Knedlík v krku tak trochu jinak?

Dnes jsem se vzbudil nádherně, avšak až do okamžiku kdy jsem polknul. To nebyl knedlík, to byl knédl. Pocit neuvěřitelně vyprahlého krku, mi navnadilo instinkt se jít napít čísté vody. Po napití avšak nic. Tak vypiji celý půllitr, ale stále nic. Po cca 10 minutách se knédl zmenšoval a celkem po cca 30 minutách byl už pryč. Žádná bolest v krku tudíž usuzuji, že jsem jen spal vetšinu času s otevřenou pusou a při každém nádechu a výdechu se mé mandle čím dál více sušily a po napití vody opět vstřebaly potřebné tekutiny. Měl někdy někdo podobný příběh? Nebo snad jsem se v něčem zmýlil?

Odpovědi
zjentek

To je normálka, chce to jen krk uklidnit, nejlepší je na to heřmánek. Roztok, bo koncentrát je na krk po ránu příliš agresivní, zvláště pak ve formě lihové tinktury. Takže ŘEDIT. (;

Ametyst

Než ráno něco spolknu, včetně čaje, kloktám slanou vodu nebo ústní vodu, a oškrabu si jazyk lžičkou. Jeden se diví, co se tam během noci usadí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.