Klub rádoby mafiánů

Jako malý kluk jsem chtěl být mafiánem…líbí se mi to dodnes. Ikdyž vím, že je to nereálné ´, chci založit klub, kde se budou scházet všichni lidé, kteří maj zájem o tzv. mafiánský styl života. Myslíte, že je to blbost?

Nejlepší odpověď
hanny 2

V této republice máme už mafiánů dost,hlavně těch jejich mafiánských praktik – takže raději nenos dříví do lesa!

Další odpovědi
tom004

Možná by bylo zajímavější založit klub slušných lidí.To by Ti teprve nastal perný a zajímavý život.Myslíš,že bys jich dokázal za rok sehnat alespoň dvacet? 🙂

anonym

Přestože ses zřejmě pokusil o nadsázku, nakonec sis v závěru odpověděl sám a bez nadsázky, „ano, je to blbost“.
Nakonec převažující dikce odpovědí naznačuje totéž.

Jikra

Nic nezakládej a šetři si síly.Jestli po takovém životě toužíš tak se dej do kterékoliv parlamentní politické strany a když se budeš snažit a budeš mít konexe a ostré lokty tak zažiješ mafiánský styl života na všech urovních od místní platformy až po PS ČR.
Nic není nemožné.

KdoSiOdJinud

Nestačí ti posezení s přáteli? 😁 Nemyslím si, že je to ideální sen co si plnit :)

Drap

Ale jak chceš sehnat další mafiány, když mafiáni to nikomu neříkají ?