massic

Klon emailove schranky pro offline prohlizeni

Lze nějak vytvořit klon obsahu emailové schránky? Pokud v thunderbirdu přes IMAP stáhnu maily, tak jsou stále aktuallizované. Tudíž pokud se smaže email na webovém rozhraní, v thunderbirdu se to aktualizuje a tím pádem také zmizí. Lze to nějak nastavit řekněmě jednosměrně? tzn. že TB pouze přijme nové maily, ale na ty stávající nešáhne?
Jde mi o to aby šly emaily v offlinu prohlížet. IMAP stáhne pouze hlavičky, ale já potřebuji celé maily pro offline prohlížení. POP3 použít nechci.díky

Odpovědi
arygnoc

v nastavení to zvládne ktorýkoľvek emailový klient.
máte to špatne nastavené.

pokiaľ chcete celé správy (treba nastaviť filtre priamo v schránke, napr. proti spamu), použitiu POP (Post Office Protocol) sa nevyhnete, myslím, že IMAP to neumožňuje, prípadne použite APOP ( Mozilla, Thunderbird, Eudora a Novell Evolutio).