Jaký máte názor na toto věčné diskutované téma ?
Cesta tunelem, setkání se světlem a zemřelými přáteli či rodiči nebo panoramatický přehled života od dětství až po současnost. To jsou jen nejznámější, celkem pozitivní zážitky lidí, kteří prošli klinickou smrtí.
Více zde : http://www.nde.okamzite.eu/
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iwetax, anonym před 5840 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Čtu si příběhy na té stránce. Mám z toho husí kůži, kéžby to tak bylo. Kéž by na každého toto čekalo. Třeba Rita- ten nejlepší pes na světě kterého utýrali cikáňata. Měli jí zavřenoucelí život v kotci a pak ukopali nudící se cikáňata měla zlomený packy a ještě jí nechali v tý kleci. Kéž by jí taky čekalo nebe!!!
Jestli věřím? Spíše doufám.
|
2Kdo udělil odpovědi palec? anonym, anonym
před 5840 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Věřím tomu: představy lidského mozku způsobené látkami uvolněnými důsledlem nedostatku kyslíku či z jiného důvodu, a jejich reakcemi v mozku.
| 0 Nominace Nahlásit |
Asi je i na tyto „věci pamatováno“,vyvinulo SE TO.Nic mystického.
Nebo ano?
Život – jako fenomén – je neuvěřitelný.
Všechno se vším souvisí.Ale to jistě víte.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2735 | |
| quentos | 1816 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1381 | |
| aliendrone | 1230 | |
| elkon | 1184 | |
| zjentek | 1176 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |