Klinická smrt, věříte ?

Jaký máte názor na toto věčné diskutované téma ?

Cesta tunelem, setkání se světlem a zemřelými přáteli či rodiči nebo panoramatický přehled života od dětství až po současnost. To jsou jen nejznámější, celkem pozitivní zážitky lidí, kteří prošli klinickou smrtí.

Více zde : http://www.nde­.okamzite.eu/

Nejlepší odpověď
iwetax

Čtu si příběhy na té stránce. Mám z toho husí kůži, kéžby to tak bylo. Kéž by na každého toto čekalo. Třeba Rita- ten nejlepší pes na světě kterého utýrali cikáňata. Měli jí zavřenoucelí život v kotci a pak ukopali nudící se cikáňata měla zlomený packy a ještě jí nechali v tý kleci. Kéž by jí taky čekalo nebe!!!

Jestli věřím? Spíše doufám.

Další odpovědi
GangstaHelper

Věřím tomu: představy lidského mozku způsobené látkami uvolněnými důsledlem nedostatku kyslíku či z jiného důvodu, a jejich reakcemi v mozku.

anonym

Asi je i na tyto „věci pamatováno“,vy­vinulo SE TO.Nic mystického. Nebo ano?
Život – jako fenomén – je neuvěřitelný.
Všechno se vším souvisí.Ale to jistě víte.