Jaký máte názor na klinickou smrt ?
Cesta tunelem, setkání se světlem a zemřelými přáteli či rodiči nebo panoramatický přehled života od dětství až po současnost. To jsou jen nejznámější, celkem pozitivní zážitky lidí, kteří prošli klinickou smrtí.
Více zde : http://www.nde.okamzite.eu/
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Wolf_Net před 5879 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Možná pravda,možná přání otcem myšlenky.Možná jakýsi „udělátor“ v mozku,snažící se o klidný odchod.A prý má každý jednoho anděla.Možná.
| 0 Nominace Nahlásit |
Pamatuji se na našeho učitele fyziky který měl těžkou autonehodu a byl v klinické smrti.Přiznal že měl podobné zážitky jako někteří lidé – světlo,tunel.Byl materialista ale tento zážitek byl pro něj velice silný.
| 0 Nominace Nahlásit |
měl jsem zatím jen astrální mimotělní zážitek, klinickou smrt jsem díkybohu nezažil. Astrál byl děsivý a krásný zároveň – myslím, že s klinickou smrtí to bude podobné; ovšem názor ne ni mít nemohu, dokud ji sám naprožiju.
|
3Kdo udělil odpovědi palec? kupkina, Ienka.seda, Sebevědomí
před 5879 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Možná to bude znít bláznivě, ale klidně bych to vyzkoušel a na
vlastní kůži chtěl prožít a zjistit co se děje.
Ale jen a jen v nemocnici napojený na přístroje za dohledu lékařů, aby
mě mohli vrátit. Vím, se to nikdy nestane, ale láká mě to neznámo.
Taky bych ale chtěl vědět, jestli bych si z toho něco pamatoval.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5879 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Tak snad to bude 3D 🙂
Názor jako takový sdělím při první seanci…
|
0
před 5879 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2735 | |
| quentos | 1816 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1381 | |
| aliendrone | 1230 | |
| elkon | 1184 | |
| zjentek | 1176 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |