Klimatizace v bytě – ano či ne

mám možnost koupit dělenou klimatizaci Alaska SAC12010QC za super cenu. Mám dvě malé děti a nevím, zda je to pro zdraví to nej. Prosím o názory a zkušenosti s klimatizací v bytě

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevidím v tom problém. Přesto platí staré osvědčené všeho s mírou. Nejhorší je když často vstupujete z vychlazeného prostoru do vedra ulice, což platí zejména pro autoklimatizace.
Toto se doma neděje a určitě ne tak často.
Jediná nevýhoda je vyší spotřeba el. energie.

Další odpovědi
panenka

Pokud tu možnost máte tak si klimatizaci kupte.My si jí taky chceme nechat udělat do domečku i když nás od toho známá odrazuje že se nám to může pokazit a že tá oprava stojí moc peněz jsem rozhodnutá si jí pořídim také.

anonym

Pro me je to hudba budoucnosti,ja bych to brala vsemi deseti,klimoska se da nastavit,ne?A ted v techto parnych by jste ji urcite ocenili.To nasteveni myslim prave kvuli detem.

ReHu

Klimka dobrá – ale spíše bych zjistila, proč je cena tak super. Rovněž značka Alaska mě nějak neoslovila. Ale konkrétně s tímto výrobkem zkušenosti nemám.
Mám dobré reference na klimu Mitsubishi .

elektrikář

Klimatizace je výhoda, jen nesmí být příliš velký teplotní rozdíl a extrémní zmněny teplot organizmu neprospívají

kristýnary

V dnešní době klimatizaci rozhodně ano. Pokud ji budete používat rozumně, tak se žádného zdravotního problému nemusíte bát. My ji například zapínáme, když jdeme ven a než se vrátíme, tak máme vychlazený byt a klimatizaci vypínáme. Klimatizaci jsme si vybrali vloni od https://encofa.cz/ a jsme s ní spokojení. Je pravda, že klimatizace v Brně nabízí celá řada prodejců, takže nebylo zas až tak těžký si jednu vybrat.