mám možnost koupit dělenou klimatizaci Alaska SAC12010QC za super cenu. Mám dvě malé děti a nevím, zda je to pro zdraví to nej. Prosím o názory a zkušenosti s klimatizací v bytě
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, elektrikář před 5809 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Nevidím v tom problém. Přesto platí staré osvědčené všeho
s mírou. Nejhorší je když často vstupujete z vychlazeného prostoru do
vedra ulice, což platí zejména pro autoklimatizace.
Toto se doma neděje a určitě ne tak často.
Jediná nevýhoda je vyší spotřeba el. energie.
| 0 Nominace Nahlásit |
Pokud tu možnost máte tak si klimatizaci kupte.My si jí taky chceme nechat udělat do domečku i když nás od toho známá odrazuje že se nám to může pokazit a že tá oprava stojí moc peněz jsem rozhodnutá si jí pořídim také.
| 0 Nominace Nahlásit |
Pro me je to hudba budoucnosti,ja bych to brala vsemi deseti,klimoska se da nastavit,ne?A ted v techto parnych by jste ji urcite ocenili.To nasteveni myslim prave kvuli detem.
| 0 Nominace Nahlásit |
Klimka dobrá – ale spíše bych zjistila, proč je cena tak super.
Rovněž značka Alaska mě nějak neoslovila. Ale konkrétně s tímto
výrobkem zkušenosti nemám.
Mám dobré reference na klimu Mitsubishi .
| 0 Nominace Nahlásit |
Klimatizace je výhoda, jen nesmí být příliš velký teplotní rozdíl a extrémní zmněny teplot organizmu neprospívají
|
0
před 5809 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Dobrý den, klimatizace do bytu je naprosto logicky velmi diskutované téma. Za mě je to v pohodě, pokud s tím souhlasí všichni ostatní obyvatelé. Což ale taky spousta lidí neřeší, protože prostě řeknou, že je to jejich balkon. Nicméně i tak je potřeba přemýšlet nad tím, že tam nebydlíte sami.
V dnešní době klimatizaci rozhodně ano. Pokud ji budete používat rozumně, tak se žádného zdravotního problému nemusíte bát. My ji například zapínáme, když jdeme ven a než se vrátíme, tak máme vychlazený byt a klimatizaci vypínáme. Klimatizaci jsme si vybrali vloni od https://encofa.cz/ a jsme s ní spokojení. Je pravda, že klimatizace v Brně nabízí celá řada prodejců, takže nebylo zas až tak těžký si jednu vybrat.