Paulovič

Klimatizace v autě

Dobrý den,

chci se zeptat, proč se mi po čase od zapnutí klimatizace udělají kola na předním skle u palubní desky o průměru cca 3 cm. Je to něco jako zamlžení. Je to normální? Nebo mám vyhledat servis.

Děkuji Roman
Doplňuji:
Ano, po nějaké době to samo zmizí. Tři nebo čtyři kola vedle sebe, dole u palubní desky. CO se týče „mačkátek“, ty mám nastavené na celkovou cirkulaci vozem.

Jar určitě vyzkouším, díky!

Nejlepší odpověď
Hlada

Čemu říkáte „celková cirkulace“? Jestli poloha má symbol šipek do kruhu, tak to je uzavřený okruh větrání. V této poloze se nepřivádí do vozu čerstvý vzduch z venku a dochází pochopitelně k zamlžení. Je to poloha jen pro krátkodobé použití např. při jízdě za čoudícím autem. Podívejte se do manuálu.

Další odpovědi
anonym

A pozdeji to zmizi ?
Zkuste hadrem namocenym v jaru poradne zevnitr umyt to sklo a vylestit na sucho. A " mackatka " mate zapla jen na sklo ?
Mozna je ted takova vlhkost vzduchu , ze se nam to bude stavat vsem. ☹ -iv-

mojitek

V mrazu by Vám zase asi namrzala okna..Muze to byt uz spatnym kabinovym filtrem.Ten se ma menit (dle pouziti klimatizace) tak 2 krat do roka.