vivatis2-

Klikáte na reklamy uvedený na tomto webu?

Nejlepší odpověď
annas

Ne, nemám na to čas

Odpovídám ne, nikoliv kvůli času, ale někdy omylem na reklamu kliknu. Nevím, kam svou odpověď zařadit.

Další odpovědi
iceT

Mně stačí ta co tam píšou

Ale občas se mi stane,že se ukliknu omylem,ale to hned nově naskočivší okno zase zavřu,protože mě reklama nějak nezajímá.

tom004

Ani nevim, že tu reklamy jsou

Docela rád bych věděl,o jakých reklamách,všichni mluvíte.Ještě jsem tu žádnou neviděl.

Danča84

Ne, nemám na to čas

Nebaví mě cokoliv rozklikávat. Reklamy jsem zde nezaregistrovala, snad jen ten proužek nahoře na titulní stránce (teď tam létají takové puzzlíky o půjčkách či co)

anonym

Mně stačí ta co tam píšou

baghira

Ani nevim, že tu reklamy jsou

arygnoc

Ani nevim, že tu reklamy jsou

quentos

Ne, ještě nikdy jsem na ni neklikl(a)

anonym

Ne, ještě nikdy jsem na ni neklikl(a)

fablen

Ano, když mně nějaká zaujme

ale klikám na ni pouze v tom případě, že ji lze otevřít do jiného okna, jinak ne

GM

Ani nevim, že tu reklamy jsou