Rohlik

Klika nebo koule? Co máte na vstupních dveřích do bytu?

Máte na vstupních dveřích do bytu kliku nebo kouli?
PS: Otázka je určena jen lidem s byty, nikoliv domy.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

Klika

Pro mně to je lepší, už se mi „nedaří“ zabouchávat si klíčky v bytě. Chce se to jen naučit automaticky zevnitř zamykat. Žádný problém.

Další odpovědi
brillant

Ostatní

Kování je v provedení klika-koule.

redy

Koule

U bytu i u domu koule, jsem věčně u zámečníka, už jsme kámoši. 🙂

briketka10

Klika

Mám kliku u všech dveří.
Dřív jsem měla kouli u vchodových, ale
několikrát jsem si je zabouchla a ségra
měla náhradní klíč, ale zas nebyla doma,
tak musela jít koule pryč stálo to hodně
peněz.

Z bezpečnostního hlediska byla koule
lepší.
Nyní mám obyčejnou FAB a dveře se
nedají moc zabezpečit.

marci1

Koule

Obdivuji všechny, kteří mají u vchodových dveří kliku a pevně si věří, že pokaždé
při příchodu domů za sebou zamknou. Je hezké, že si tak věří. 🙂

pusinka50

Koule

Bezpečnostní zámek, zvenku kouli, zevnitř kliku. Zevnitř klika je lepší, že člověk při zavírání dveří s nimi nemlátí o futro. Pojištění domácnosti garantuje při zabouchnutí dveří zvenku asistenci zámečníka do 2.000 Kč nákladů.

nyjono

Koule

.

Dochy

Klika

U bytu kliku, u domu kouli. Možná jsou i nějaké bezpečnější „koule“ ale to co jsem viděl je dobrý stejně jen tak proti opilci co si spletl dveře…

karlossszh

Koule

Mě přijde z bezpečnostního hlediska důležité tam mít kouli. My máme bezpečnostní kování http://www.ma­tekliku.cz/bez­pecnostni-a-ochranne/c101___SK­UP_0000309 a k tomu bezpečnostní zámek. Rozhodně to jsou věci do kterých se vyplatí investovat. Už nás jednou vykradli, podruhé už to zažít nechceme. Kouli nám doporučovali i kriminalisté, když vyšetřovali to vykradení.

pusinka50

ad marci1: moji sousedi mají zřejmě kouli i zevnitř soudě podle jejich příšerného mlácení dveřmi při zavírání. Chodí snad 10× denně sem a tam (maj psa) a to jsou pecky, že vždycky nadskočím. Tak jsem ráda za svou vnitřní kliku. Za celý svůj, už docela dlouhý, život jsem zapomněla zevnitř zamknout jen 1×. Je to první věc, kterou udělám po vejití do bytu. Bojim, bojim.:-))