yank

Doporučíte klidné místo k žití ve Slezsku?

Zdravim, chci zakoupit nejakou chatku v Moravskoslezskem kraji, a potrebuji poradit kde se rozhlednout… myslim mista jako Komorni lhotka a podobne… co doporucujete? De­kuji

Odpovědi
zjentek

Tak klidných míst k žití tady ve Slezsku je takové množství, že nabídnout nějaký základní výběr by bylo nefér. To by mě fakt nenapadlo, co na podobnou otázku poradit.
Navíc, jinak chápe pojem „klidné místo“ člověk, kterej se po letech stěhuje z Indie nebo Chanova a jinak ten, kdo se stěhuje po dlouholetým pobytu na Kokosových ostrovech a nebo v Českém Krumlově.

luckykubrt

Ostrava !!! 🙂

ocelote

napsal jsem „neco jako Komorni Lhotka“ – priroda, klid, predmesti/vesnice..