Avatar uživatele
aduska111

KLETBA dole je více informací prosím odpovězte rychle

Čau , mám takový problém jedna holka (fakt blbá která nás teranizuje aspoň 5 let) no .. já jsme se o ni dozvěděla že pomlouvá celou školu a že zabila KONĚ a že to její rodiče museli platit a tak jsem se s kámoškama poslat na ní kletbu neštětí jako pomsta za KONĚ ať si zaslouží co má ať je na dně ( až bude na ně tak to samozřejmě odvoláme) ale neublíží to i nám že ji proklejeme ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4076 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

S tím musíte počítat že se to otočí proti vám. Ne nadarmo se říká :

  1. Kdo seje vítr, sklízí bouří.
  2. Kdo s čím zachází, tím také schází

3.Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Ublíží!
Pomyslete na „Motýlí efekt“…
…naruší to vaši karmu…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

zde plati zakon odpovednosti…jed­noduze to znamena ze pokud umyslne porusis neci svobodnou vuli nebo nekomu ublizis musis prijmout odpovednost za sve ciny …samozdrejme to neplati pokud se branis…ale kdyz uz si chcete hrat na ty carodejnice …tak bys take mela vedet ze …je tady zakon trojnasobku..ten stanovi ze kazda energie kterou carodejnice nebo mag uvolni …(nebo kdokoli jiny)..pozitivnim nebo negativnim zpusobem se k odesilateli vrati trojnasobnou silou…a nebo jeste jedena vec a tim je zakladni princip carodejnictvi …a ten zase zni delej co si prejes pokud to nikomu neublizi v opacnem pripade zase nasledky poneses sama…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bičiště

Neboj se, neublíží to jí ani vám. Kletba je jen takové zbožné přání – touha po pomstě, po božím soudu. Ona je strůjcem svého osudu, vaše kletba na to co se jí v budoucnu přihodí nebo nepřihodí to neovlivní. Stylem svého života si každý ovlivňuje svůj osud. Ona je potrestaná už tím, že je zlá. Zlý člověk nežije šťastný život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Magda_Dockal

Někoho proklít?
No, já myslím že netřeba, dojede na svoje chování sama 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek