Velbloud

Klepe se myš od notebooku

Už delší dobu se mi klepe na obrazovce na notebooku myš. Při posouvání kurzoru na kratší vzdálenosti si tam vesele poskakuje a poslouchá na 40%. Jak tomu můžu pomoci? Opravdu se na počítači s tímto blbě pracuje.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Zkus v ovládacích panelech nastavit myš. Rychlost pohybu, třeba to pomůže.

Další odpovědi
aramah

Sem tam se mi to stává ale samo to přestane,tak to neřeším.Taky nejsem odborník dokud to funguje neřeším to.

quentos

nemáš chodit na stránky 18+, myš je pak celá chudák nadržená a klepe se vzrušením

elektrikář

Nejspíš bude v mechanizmu myši nějaká nečistota mastnota.