PixieDee

Ví někdo, jak zamezit klepání na přední nápravě ve voze Golf IV 1.8 92kW?

Golf IV 1.8 92kW. Den ode dne horší zvuky. Pokaždé když se chci rozjet, praská mi jak kdyby železo někde v motoru víc na řidičove straně. Zespodu nic neni, vnitřní homokloub vyměněný, vnější je OK. Když na to při rozjezdu šlápnu, tak mi poskočí motor, jak kdyby chtěl upadnout. Setkal se s tím už někdo?

Odpovědi
anonym

Silentbloky?

anonym

silentbloky zavěšení motoru nebo uložení převodovky. klepat jinak může cokoliv. vyměnit všechny silentbloky na nápravě a uložení tlumičů